Jaunumi

 • Fotokonkurss “Mūsu pozitīvās vasaras fotomirkļi”

  19.06.2017.

  Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde š.g. 1.jūnijā izsludināja fotokonkursu “Mūsu pozitīvās vasaras fotomirkļi”. Fotokonkursa mērķis ir aicināt skolēnus pozitīvi un droši pavadīt vasaru: iesaistīties sportiskās, radošās un lietderīgās aktivitātēs, palīdzēt līdzcilvēkiem, rūpēties par mūsu apkārtējo vidi, aizdomāties par savstarpējo toleranci un drošības noteikumu ievērošanas svarīgumu. Fotogrāfijās attēlotajam vajadzētu rādīt citiem jauniešiem piemēru un iedvesmot pozitīvām aktivitātēm.

 • Uzņemam viesus

  15.06.2017.

  Daugavpils pilsētas 13.pirmsskolas izglītības iestādē laikā no š.g. 7.jūnija līdz 11.jūnijam notika Erasmus+ C.L.E.V.E.R. projekta “Children Learn English Very Easily and Rejoice" koordinatoru otrā tikšanās. Šoreiz mēs bijām uzņemošā valsts.

 • Četru skolu jaunieši ceļā uz Latvijas valsts simtgadi tiksies Aglonā

  14.06.2017.

  Šobrīd mēs atrodamies ceļā uz Latvijas valsts simtgadi, šajā laikā vairāk nekā jebkad apzināmies piederību savai zemei. Mēs katrs nākam no savas mājas, novada, valsts. Mēs esam Latvijā, bet Latvija ienāk katrā no mums. Valsts kultūrkapitāla fonda finansētajā projektā ,,Es Latvijā, Latvija manī” 15. un 16.jūnijā Aglonā sabrauks četru Latgales skolu – Daugavpils 12.vidusskolas, Aglonas vidusskolas, Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas, Krāslavas Varavīksnes vidusskolas – jaunieši.

 • Ģimenes diena muzejā kopā ar P.Hudobčenoku

  14.06.2017.

  Š.g.18.jūnijā plkst.13.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs aicina visus uz Ģimenes dienas pasākumu, kas notiks pazīstamā Daugavpils mākslinieka P.Hudobčenoka izstādē “Vēl nav vakars”.

 • Sākusies pēdējā uzņemšana bezmaksas mācībām Jauniešu garantijā

  14.06.2017.

  Pēdējo reizi 27 profesionālās izglītības iestādēs visā Latvijā var pieteikties bezmaksas mācībām Jauniešu garantijas izglītības programmās. Jaunieši vecumā no 17 līdz 29 gadiem, kuri nestrādā un nemācās, bez maksas var iegūt kādu no 34 darba tirgū pieprasītām profesijām viena gada laikā, mācību laikā saņemot dažāda veida atbalstu.

 • 14.jūnijs – Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena

  13.06.2017.

  Godinot komunistiskā genocīda upuru piemiņu, aicinām 1941.gada deportāciju gadadienā plkst. 11.00 uz ziedu nolikšanu un atceres brīdi pie piemiņas akmens „Nevainīgajiem sarkanā terora upuriem” A.Pumpura skvērā.Laiks steidz, bet sāpes un ciešanas, ko represijās izcieta cilvēki, no atmiņas nav izdzēšami.

 • Daugavpils 3.vidusskolas darba izvērtēšana Erasmus+ projekta FLIP & MOVIE ietvaros

  13.06.2017.

  Maija nogalē Itālijas pilsētā Peskārā notika divgadīgā projekta „Lai top stāsts” noslēguma konference.Dalībnieki no Latvijas, Horvātijas, Spānijas, Slovākijas apmeklēja divus vērienīgus pasākumus: Starptautisko semināru „Building up Readersin Europe: Flip Stories and Share Movies” un noslēguma konferenci pilsētas teātrī, kuru vadīja koordinatori no Itālijas. 2017.gada 7.jūnijā arī Daugavpils 3.vidusskolā notika pieredzes apmaiņas metodiskais seminārs „Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju izmantošana angļu valodas stundās.”

 • Projekta par atkarību profilaksi pirmajā darbības gadā paveiktais

  09.06.2017.

  Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde (DPIP) īsteno divgadīgu Erasmus+ programmas projektu „Ar saskarsmi pret atkarībām” („HUGS NOT DRUGS” Nr.2016-1-TR01-KA201-034102), kura koordinatore ir Kirikkales pašvaldības izglītības nodaļa (Turcija). Projekta partneri ir Skandiano pašvaldība (Itālija) un Santa Maria da Feiras pašvaldība (Portugāle).