Jaunumi

 • LAD aicina bērnus un jauniešus piedalīties “Piens un augļi skolai” konkursā

  11.12.2017.

  Lauku atbalsta dienests un Zemkopības ministrija aicina Latvijas pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņus un 1.-9.klašu skolēnus piedalīties programmas “Piens un augļi skolai” konkursā. Konkursa ietvaros bērni un skolēni tiek aicināti apkopot pieredzes stāstus par to, kā Latvijas izglītības iestādēs tiek īstenota programma “Piens un augļi skolai”. Konkurss noritēs no 2017.gada 11.decembra līdz 2018.gada 28.februārim.

 • Konkurss "JINGLE BELLS" ir kļuvis starptautisks

  11.12.2017.

  Decembris ir vienmēr saistīts ar svētku sajūtām un gaidīšanu. Tāda jauka Ziemassvētku atmosfēra un noskaņa valdīja 6.decembrī J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijā, kur 1.-4.klašu skolēni piedalījās dzejas un prozas deklamēšanas konkursā “JINGLE BELLS 2017 – My favourite book character” angļu valodā. Konkurss “Jingle Bells” ir kļuvis par tradicionālu un vienu no gaidītākajiem notikumiem sākumskolas skolēnu vidū. Skolēnus atkal sagaidīja Salavecītis, kurš bija kopā ar varoņiem no pasakas “Alise Brīnumzemē”.

 • Daugavpils pilsētas pašvaldība svin Starptautisko brīvprātīgo dienu un godina savus brīvprātīgos!

  08.12.2017.

  Š.g. 5.decembrī, Starptautiskajā brīvprātīgo dienā, “Artilērijas pagrabos” notika brīvprātīgo godināšana pasākumā “Gada brīvprātīgais 2017”. Ceremoniju atklāja Daugavpils pilsētas domes Sporta un jaunatnes departamenta vadītāja p.i. Mihails Jenbajevs. Pēc uzrunas sekoja Jaunatnes nodaļas vadītājas Gunitas Vanagas apsveikums un brīvprātīgo sumināšana. Pasākuma noslēgumā dalībniekus priecēja grupas „Nostalgie” muzikālais apsveikums.

 • Latvijas skolu Ziemas Olimpiskais festivāls

  07.12.2017.

  Aicinām ikvienu skolu piedalīties Latvijas skolu Ziemas Olimpiskajā festivālā Ērgļos un kopā ar saviem skolēniem popularizēt ziemas sporta veidus!Latvijas skolu Ziemas Olimpiskais festivāls norisināsies no 2018.gada 2.februāra līdz 3.februārim Ērgļos.

 • Daugavpilī notiks meiteņu futbola festivāls "Live Your Goals"

  07.12.2017.

  Latvijas Futbola federācija (LFF) sadarbībā ar BFC Daugavpils un Daugavpils pilsētas domes Sporta un jaunatnes departamentu pirmoreiz Daugavpils jaunajām futbolistēm un šī sporta veida interesentēm piedāvā iespēju piedalīties meiteņu futbola festivālā Live Your Goals, kas 15.decembrī notiks Daugavpils Olimpiskajā centrā, Sporta ielā 1.

 • Centra vidusskolas komandai uzvara konkursā „HIV nešķiro – tas attiecas arī uz Tevi!”

  07.12.2017.

  Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centrs ,,Jaunība” kopā ar Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils nodaļu katru gadu aicina pilsētas skolas piedalīties konkursā, kas veltīts 1.decembrim – Pasaules AIDS dienai. Konkursa mērķis ir veicināt jauniešu informētību par HIV/AIDS pasaulē un Latvijā, palielināt atbildību par savu veselību un uzvedību, kā arī veicināt aktīvas dzīves pozīcijas veidošanos.