Jaunumi

 • Lietuva pateicas Latvijai

  13.03.2018.

  Īstenojot savu darbību, Daugavpils pilsētas 15.speciālā pirmsskolas izglītības iestāde cieši sadarbojas ne tikai ar vietējo kopienu, bet arī ar saviem kaimiņiem. Tā š.g. 8.martā iestādes vadītāja Nadīna Ļahoviča un pirmsskolas izglītības skolotāja Jeļena Nedokosa piedalījās starptautiskajā konferencē Ignalinā (Lietuvā), kas tika veltīta izglītojamo radošuma attīstīšanai.

 • Sākusies otrā pieteikšanās ES fondu mācībām pieaugušajiem

  12.03.2018.

  Š.g. 12.martā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) atklāj otro pieteikšanās kārtu ES fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Šoreiz strādājošie un pašnodarbinātie vecumā no 25 gadiem var izvēlēties paaugstināt savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju 12 dažādās tautsaimniecības nozarēs, piesakoties mācībām līdz 16.aprīlim 68 izglītības iestādēs visā Latvijā, tostarp 9 nozarēs un 15 izglītības iestādēs Daugavpilī.

 • Ģimeņu konkurss „Trāpi simtniekā!”

  12.03.2018.

  Latviešu kultūras centrs sadarbībā ar Daugavpils Universitātes Humanitāro un sociālozinātņu institūta Kultūras pētījumu centru un biedrību „Kultūras artefakts” izsludina pieteikšanos ģimeņu konkursam “Trāpi simtniekā!”, kas norisināsies š.g. 7.aprīlī plkst. 13.00 Vienības nama koncertzālē.

 • Daugavpilieši – ar bronzu Latvijas Speciālās Olimpiādes UNIFIED telpu futbola sacensībās

  12.03.2018.

  Š.g. 8.martā Salaspils Sporta namā notika kārtējās Latvijas Speciālās Olimpiādes UNIFIED finālsacensības telpu futbolā, kuras droši var saukt par tradicionālām, jo tās tiek organizētas jau daudzus gadus pēc kārtas. Sacensībās pēc UNIFIED sistēmas vienā komandā piedalās sportisti ar speciālām vajadzībām un sportisti no vispārizglītojošām iestādēm, kurus sauc par „partneriem”.

 • Latvijas valsts simtgadei veltīti bērnu pētniecības projekti „Latvijas dabas bagātības”

  07.03.2018.

  Š.g. 1.martā Daugavpils pilsētas 28.pirmsskolas izglītības iestādē notika praktiskais seminārs pirmsskolas izglītības skolotājiem. Semināra tēma veltīta svarīgam notikumam – Latvijas valsts simtgades svinībām. Mūsu dzimtā Latvija ir skaista zeme un tai pieder arī vērtīgas dabas bagātības. Bērnu pētniecības projektiem izvēlējāmies mūsu skatījumā nozīmīgākās Latvijas dabas bagātības – ūdens un mežs.