Jaunumi

 • 3.pirmsskolas izglītības iestādē sportoja “pelēni” un “kaķēni”

  07.06.2017.

  Šogad tradicionālā Latvijas Veselības nedēļa ( MOVE WEEK DAUGAVPILĪ) tika organizēta no 29.maija līdz 4.jūnijam, un, kā parasti, mūsu pilsētā bija ļoti piesātināta ar daudzām un dažādām sporta aktivitātēm jebkura vecuma sporta cienītājiem. Kārtējo reizi Veselības nedēļā aktīvi iesaistījās arī mūsu pirmsskolas izglītības iestāde, kurā sports un veselīgs dzīvesveids ir viena no galvenajām prioritātēm.

 • UNESCO ASP sadarbības pasākums “Vērtību ritmos”

  05.06.2017.

  Š.g. 31.maijā Daugavpils pilsētas 20.pirmsskolas izglītības iestādes sagatavošanas grupas audzēkņi kopā ar saviem pedagogiem apmeklēja Daugavpils Vienības pamatskolas UNESCO ASP ietvaros organizēto sadarbības pasākumu “Vērtību ritmos”.

 • Gandrīz 60 Latvijas bērnudārzi un sākumskolas tīkoja iegūt 280 litrus krāsas

  05.06.2017.

  Konkursā “Košas sienas – krāsainas dienas” piedalījās vairāk nekā 50 Latvijas bērnudārzi un sākumskolas, iesūtot 98 pieteikumus, kuros bērni kopā ar vecākiem un pedagogiem attēlojuši krāsainākās un aizraujošākās dienas savā dzīvē. Noslēdzoties konkursam, galveno balvu – 130 litrus Vivacolor Interior sērijas krāsas telpu atjaunošanai un mākslinieces Elitas Patmalnieces sienas gleznojumu – ieguva Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes "Māra" grupa “Gliemezīši”.

 • Daugavpils Centra vidusskolas skolēni izglābj vairāk nekā 450 koku

  05.06.2017.

  No pagājušā gada decembra līdz šī gada martam Latvijas skolas, profesionālās un pirmsskolas izglītības iestādes varēja piedalīties makulatūras vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!”, kuru rīkoja SIA ,,Zaļā josta” sadarbībā ar VISC, AS ,,Latvijas valsts meži” u.c. uzņēmumiem. Konkursa dalībnieku vidū bija arī Daugavpils Centra vidusskola, kuras audzēkņi savāca 26,742 tonnas makulatūras un ieguva 2.vietu nominācijā “Visvairāk savāktais makulatūras daudzums izglītības iestādē”.

 • Izglītības forums “Iespēju Tilts: darīt vēl labāk”

  01.06.2017.

  Aicinām uz vasaras lielāko izglītības forumu “Iespēju Tilts: darīt vēl labāk”, kas š.g. 23.augustā notiks Liepājā, koncertzālē “Lielais dzintars”, vienkopus pulcējot vairāk nekā 1000 inovatīvas izglītības interesentus un ekspertus no visas Latvijas, un viesus no Lielbritānijas un Somijas.Forumā pieredzējuši izglītības un citu nozaru eksperti dalīsies zināšanās par pozitīvās ietekmes īstenošanu ikdienā, iedvesmojot ikvienu ne tikai darīt, bet DARĪT VĒL LABĀK.

 • Pilsētas svētkos muzejā tiek atklātas P.Hudobčenoka un O.Zvejsalnieka izstādes

  31.05.2017.

  Daugavpils pilsētas svētku ietvaros š.g. 6.jūnijā Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā (Rīgas ielā 8) tiek atklātas divu izcilu mākslinieku izstādes: plkst.12.00 aicinām uz pazīstamā Daugavpils mākslinieka Pjotra Hudobčenoka izstādes “Vēl nav vakars...” atklāšanu, bet plkst.12.30 tiks atklāta Osvalda Zvejsalnieka glezniecības personālizstāde „Latgale. Lietuva. Spānija.”.