Jaunumi

 • Daugavpils 12.vidusskolas skolotāja starptautiskajā eTwinning seminārā Azerbaidžānā par IKT rīku izmantošanu

  30.05.2018.

  No š.g. 23.maija līdz 25.maijam Baku (Azerbaidžānā) notika seminārs “IKT rīki mācību darbam un eTwinning projektiem”. Šajā seminārā piedalījās skolotāji no Azerbaidžānas, Francijas, Bulgārijas, Maltas, Somijas, Gruzijas un Latvijas. Latviju pārstāvēja divas skolotājas – bioloģijas un fizikas skolotāja Daina Birkenbauma no Jelgavas un informātikas un matemātikas skolotāja Inese Ivana no Daugavpils 12.vidusskolas.

 • Aicina visu vecumu pilsētas skolēnus apgūt galda tenisa spēlēšanas mākslu

  29.05.2018.

  Veselības nedēļas laikā galda tenisa klubs „V.G. ALEF” aicina visu vecumu pilsētas skolēnus apgūt galda tenisa spēlēšanas mākslu un piedalīties galda tenisa turnīrā, kas notiks š.g. 1. jūnijā RTU Daugavpils filiālē (Smilšu ielā 90), aktu zālē (3.stāvs).

  Dalība bezmaksas.

  Sacensību sākums plkst. 11.00.

  Dalībniekus gaida balvas – kausi, medaļas, diplomi, dāvanas un cienasti.

  Pieteikšanās pa kontakttālruni 23475275.

 • Eiropas Parlamenta vēstnieku skola – Daugavpils 12.vidusskola

  29.05.2018.

  "Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas" ir Eiropas Savienības mēroga programma, kuru sadarbībā ar pedagogiem īsteno Eiropas Parlamenta birojs (EPB) Latvijā. Tās mērķis ir jauniešos veicināt apziņu par sevi kā nozīmīgu Eiropas Savienības daļu, rosināt izpratni par sabiedrībā notiekošo un motivēt līdzdarboties. Kopš 2016./2017.mācību gada ciklā iesaistījušies vairāk nekā 100 skolotāji un skolēni no dažādām Latvijas skolām, un 25.maijā Rīgā Eiropas mājā notika otrais programmas izlaidums. Starp 18 absolventēm bija arī Daugavpils 12.vidusskola.

 • Par vasaras nometni “Vējš burās”

  28.05.2018.

  Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Award Zelta biedrību 2018.gada 11.-17.augustā viesu namā “Vecmuiža”, Salacgrīvas novadā, organizē starptautisku vasaras nometni “Vējš burās”. Nometnes mērķauditorija ir jaunieši, vecumā no 14 līdz 18 gadiem.

 • Bibliotēkā ienāk zemūdens pasaule

  28.05.2018.

  Sagaidot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, š.g. 1.jūnijā plkst. 13.00 Latgales Centrālās bibliotēkas Periodikas sektorā (Rīgas ielā 22a, 2.stāvā) tiks atklāta Daugavpils 3.vidusskolas skolēnu radošo darbu izstāde “Zemūdens valstība”, kas tapusi skolotājas Daigas Vasiļjevas vadībā. Darbi izpildīti dažādās tehnikās, izmantojot krāsainos zīmuļus, krītiņus, flomāsterus.

 • “Skaistā vasara bibliotēkā” aicina dalībniekus

  28.05.2018.

  Kā ik gadu arī šovasar Daugavpils publiskajās bibliotēkās tiks īstenota lasītveicināšanas programma skolēniem un bērnu vasaras nometņu grupām “Skaistā vasara bibliotēkā”. Programmas dalībniekiem būs iespēja saistoši un saturīgi pavadīt brīvo laiku vasaras mēnešos, lasot grāmatas, spēlējot spēles, svinot svētkus, piedaloties radošās darbnīcās, izmēģinot un uzzinot daudz jauna draudzīgā domubiedru pulkā.

 • Noslēdzies konkurss “Daugavpils sirds pukst Cietoksnī”

  28.05.2018.

  Š.g. 24.maijā Daugavpils cietoksnī 13 Daugavpils vispārizglītojošo skolu komandas pulcējās uz ikgadējo konkursu “Daugavpils sirds pukst Cietoksnī”. 6.klašu skolēni novadpētnieki piedalījās izzinošā ekskursijā, ko vadīja Cietokšņa informācijas centra gidi, veica dažādus uzdevumus, kas saistīti ar Cietokšņa un pilsētas vēsturi, kā arī orientējās vidē un sportoja.

 • Aicinām pieteikties latviešu valodas kursos

  28.05.2018.

  Latviešu valodas aģentūra (LVA) īsteno Eiropas Sociālā fonda projektu „Kompetenču pieeja mācību saturā” (līgums Nr. 8.3.1.1/16/1/002), kura apakšdarbība „Profesionālās kompetences pilnveide pedagogiem, īstenojot mācību saturu lingvistiski neviendabīgā vidē” paredz kursu latviešu valodas prasmes pilnveidei profesionālajām vajadzībām, lai nodrošinātu pirmsskolas un skolas pedagogu latviešu valodas prasmju nostiprināšanu C1 līmenī un šo prasmju paaugstināšanu līdz C2 līmenim (120 stundu programma).

 • Latvija esam mēs paši!

  28.05.2018.

  PIKC “Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola “Saules skola”” 2.kursa izglītojamie Latvijas un pasaules vēstures stundā izlēma piedalīties skolēnu konkursā “PATSkaņi vai LĪDZskaņi – MĒS”. Tas tika organizēts projektā “Eiropas pēdas Latvijā 2017/2018” ar Kultūras ministrijas atbalstu, un to īstenoja biedrība “Eiropas Kustība Latvijā”.