Jaunumi

 • Brīvprātīgie sagaida pavasari ar labiem darbiem

  25.04.2018.

  Turpinot ES programmas Erasmus+ projektu "Mēs vēlamies ar brīvprātīgo darbu veidot labāku pasauli”, š.g. 20.aprīlī Daugavpils 10.vidusskolas 10.klašu skolēni un audzinātājas piedalījās Neredzīgo biedrības ciemata teritorijas sakopšanā.

 • “Ābelītes” vizīte uz Poliju

  24.04.2018.

  Daugavpils pilsētas 11.pirmsskolas izglītības iestāde “Ābelīte” no 2017.gada veiksmīgi īsteno Eiropas Savienības Erasmus+ KA2 starptautisko skolu partnerības projektu „Ceļojums uz nākotnes kompetenci”. No š.g. 16.aprīļa līdz 20.aprīlim tika organizēts otrais pieredzes apmaiņas seminārs Lodzā, Polijā. Tāpat kā Grieķijā, arī Polijas sanāksmē piedalījās visu projekta dalībvalstu pārstāvji. Kopā Poliju apmeklēja18 pedagogi no 8 valstīm.

 • VUGD aicina uz Atvērto durvju diena 17.maijā!

  24.05.2018.

  Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 153.gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) jau septīto gadu pēc kārtas 17.maijā rīkos Atvērto durvju dienu visās VUGD daļās un posteņos, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas Praktisko mācību nodaļā.

 • Valodas ir tilti

  24.04.2018.

  Daugavpils Vienības pamatskolā š.g. 19.aprīlī notika interaktīvs pasākums 5.-9.klašu skolēniem “Valodas ir tilti”. Pasākums norisinājās vācu un latviešu valodā. To organizēja Daugavpils pilsētas Vācu valodas skolotāju MA sadarbībā ar Daugavpils Universitātes (DU) Reģionālo Vācu valodas un Vācijas valstsmācības tālākizglītības centru.

 • Tikšanās Polijā

  24.04.2018.

  No š.g. 15.aprīļa līdz 19.aprīlim mums, Daugavpils 3.vidusskolas 10.klases skolēniem, paveicās apmeklēt vienu no skaistākajām Eiropas Savienības valstīm – Poliju. Šis aizraujošais ceļojums notika, pateicoties Erasmus+ projektam “Eiropas kultūrmozaīkas mantojums”, kurā piedalījās tādas valstis kā Itālija, Latvija, Spānija, Grieķija un Polija. Ceļojuma mērķis bija pētīt arhitektūru.

 • Eiropas pieredze Daugavpils 3.vidusskolas skolotāju darbā

  24.04.2018.

  Eiropas skolotāju kursi ir lieliska iespēja stiprināt savas iemaņas un zināšanas, kā arī satikties un veidot kontaktus ar kolēģiem no dažādām valstīm. Skolām tā ir iespēja veidot saiknes ar saistošām organizācijām, sniegt ieguldījumu skolas attīstībā un gūt lielāku atpazīstamību vietējā, nacionālā un Eiropas līmenī. Labi kursi iedrošina dalīšanos praktiskajā pieredzē ar citiem dalībniekiem, kas veicina vēl plašāku visas Eiropas izglītības izpratni.

 • Ģimenes dienā varēs iepazīt pinēja amata noslēpumus

  24.04.2018.

  Turpinot tradīciju, arī šī mēneša pēdējā svētdienā, 29.aprīlī plkst. 13.00, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā (Rīgas ielā 8) ikviens interesents tiek aicināts uz ĢIMENES DIENU. Šoreiz apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja iepazīt pinēja amata noslēpumus, sadarbojoties ar tautas lietišķās mākslas studiju "Klūga".

 • Pieredzes apmaiņas seminārs J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolā

  23.04.2018.

  Š.g. 19.aprīlī direktoru vietniekus audzināšanas jomā uzņēma J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskola, pēcpusdienu veltot patriotisma jautājumu apspriešanai. Patriotisma tēma jau daudzus gadus izraisa plašas diskusijas. J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolas skolotāju komanda uzsvēra to, ka šī sajūta skolēnos ir jārada ar spēļu, filmu, meistarklašu u.c. palīdzību.

 • Manas dvēseles dziesma

  23.04.2018.

  Par jauku tradīciju mūsu pilsētā kļuvis dziesmu festivāls svešvalodās “Manas dvēseles dziesma”, kuru šogad 20.aprīlī organizēja Daugavpils 12.vidusskolas svešvalodu skolotājas.