Jaunumi

 • Rudens skrējiens Ruģeļu bērnudārzā

  29.09.2017.

  Latvijā un visā Eiropā jau trešo gadu notiek Eiropas sporta nedēļa. Nedēļas galvenais moto ir #BeActive (Esi aktīvs!), tas visus mudina būt aktīviem sporta nedēļas laikā un saglabāt fizisko aktivitāti visu gadu. Ruģeļu pirmsskolas izglītības iestādē otro gadu pēc kārtas tiek rīkoti Eiropas sporta nedēļai veltīti sporta pasākumi.

 • CSDD konkurss „Gribu būt mobils” sāk jauno sezonu

  28.09.2017.

  2017./2018.mācību gadā ļoti aktuāls ir un paliek jautājums par ceļu satiksmes noteikumu teorētiskajām zināšanām un to praktisku pielietojumu ikdienā, piedaloties ceļu satiksmē. Lai palīdzētu skolēniem apgūt kvalitatīvas zināšanas par satiksmes drošības jautājumiem, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) aicina visus 6.-8.klašu skolēnus šajā mācību gadā būt mobiliem un piedalīties konkursā „Gribu būt mobils”.

 • Projekta par atkarību profilaksi vadības grupas tikšanās Itālijā

  28.09.2017.

  Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde (DPIP) īsteno divgadīgu Erasmus+ programmas projektu „Ar saskarsmi pret atkarībām” („HUGS NOT DRUGS” Nr.2016-1-TR01-KA201-034102), kura koordinatori ir Kirikkales pašvaldības izglītības nodaļa (Turcija). Projekta partneri ir Skandiano pašvaldība (Itālija) un Santa Maria da Feiras pašvaldība (Portugāle).

 • EIROPAS VALODU DIENA 2017 DAUGAVPILĪ „Daugavpils – multikulturāla pilsēta”

  27.09.2017.

  “Valoda mūsu vienīgais ierocis, un nekad nevar būt diezgan skaidra un skaista. Viņas spēks skaidrībā un bagātībā, ne skaistos vārdos”. (J.Rainis)

  Katru gadu 26.septembrī Eiropas Padomes dalībvalstīs atzīmē Eiropas Valodu dienu. Šīs dienas uzdevums ir pievērst sabiedrības uzmanību valodu daudzveidībai, novērtēt savas dzimtās valodas nozīmi un apzināties valodu mācīšanās nepieciešamību. Eiropas valodu diena atgādina, cik liela nozīme valodām ir saziņā, kultūrvēsturisko procesu norisē un starpkultūru dialoga veidošanā.

 • Dzejas dienu pasākumi 12.vidusskolā

  27.09.2017.

  Septembris ir jauna mācību gada un rudens sākums, un septembris ir laiks, kad mēs, iespējams, vairāk lasām dzeju, runājam par tās radīšanas procesu, tiekamies ar Latvijā zināmiem un ievērojamiem dzejniekiem un rakstniekiem. 12.vidusskolā notika vairāki pasākumi Dzejas dienu ietvaros.

 • Uzsāk cīņu ar videi kaitīgiem atkritumiem – izlietotām baterijām

  25.09.2017.

  Lai sekmētu sabiedrības iesaisti videi kaitīgu atkritumu apsaimniekošanas sistēmā, “Zaļā josta” uzsāk izlietoto bateriju vākšanas konkursu “Tīrai Latvijai!”. Konkursā aicinātas iesaistīties mācību iestādes, ar kuru audzēkņu starpniecību ikdienas atkritumu šķirošanas kultūru un cīņu ar videi kaitīgiem atkritumiem plānots izvērst visas valsts mērogā.

 • Konkurss “Liec savam pedagogam pasmaidīt!”

  25.09.2017.

  Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) Pasaules Skolotāju dienas ietvaros rīko konkursu “Liec savam pedagogam pasmaidīt!”Konkursā aicinām piedalīties ikvienu Latvijas skolēnu un studentu, daloties ar savu stāstu, bildēm, video, par to, kā ir izdevies pārsteigt savu pedagogu Pasaules Skolotāju dienā 5.oktobrī.

 • "Latvijas valsts mežu" ekspedīcija 6.klasēm

  22.09.2017.

  “No dabas likumiem nekur nepaslēpsies”. Menandrs

  Uz Latvijas valsts mežu ekspedīciju 6.klasēm 2017.gada 14.septembrī devās Daugavpils Vienības pamatskolas 6.a un 6.b klases skolēni. Ekspedīcija norisinājās atbilstoši dabaszinību standartam, to organizēja AS „Latvijas valsts meži” (LVM) kopā ar LU Starpnozaru izglītības inovāciju centru un AS „Latvijas Finieris”.