Arhīvs

 • Skolu ziņas Projektu darbs turpināsies!

  23.12.2020.

  Š.g. 17.decembrī notika Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētā Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ 2014.–2020.gada rezultātu izplatīšanas tiešsaistes konference “Erasmus+ loma izglītības modernizēšanā un reformu īstenošanā”, kurā tika izvērtēti programmas sasniegumi septiņos darbības gados, bet noslēgumā – sniegts ieskats Erasmus+ programmas 2021.–2027.gada perioda aktualitātēs.

 • DNMM ziņas: No 21.decembra Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs apmeklētājiem slēgts

  18.12.2020.

  Sakarā ar stingrākiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem visā valstī, no 21.decembra publiskai apskatei tiek slēgtas Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs un Daugavpils Māla mākslas centra telpas. Šajā laikā aicinām baudīt Ziemassvētku noskaņas, apmeklējot muzeja pagalmu, kur izveidota instalācija „Muzeja baltā pasaka”.

 • Projekta “Kopienā runā par izglītību” noslēgums

  18.12.2020.

  Daugavpils biedrības “Solis izaugsmē” projektā “Kopienā runā par izglītību” 15.decembrī notika pēdējā nodarbība. Daugavpils pašvaldībā īstenotā projekta mērķis bija sadarboties ar Daugavpils skolu aktīvajiem vecākiem (vecāku komiteju pārstāvjiem) un, pieaicinot plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus, mazināt nepatiesas un naidīgas informācijas daudzumu par izglītības reformām un attālināto izglītības procesu Covid-19 pandēmijas laikā.

 • Lielā Talka izsludina konkursu skolēniem - kļūsti par idejas nesēju zaļas, tīras Latvijas un pasaules veidošanā

  17.02.2020.

  Šī gada izskaņā Latvijas skolu 5.-12.klašu skolēniem Vislatvijas kustība Lielā Talka un Pasaules talka rīko konkursu “Tīra vide – neatņemama mana un manu vienaudžu Latvijas sastāvdaļa”. Konkursa mērķis ir aktualizēt nepieciešamību rūpēties par vidi un saglabāt to tīru un skaistu nākamajām paaudzēm. Konkursa laureāti uz mēnesi kļūs par 2021.gada pavasara Lielās Talkas vēstnešiem un viedokļu līderiem komunikācijas aktivitātēs, savukārt labākais iesniegtais projekts kļūs par TV reklāmas rullīti.

 • LCB ziņas: Bibliotēka pateicas mājturības un vizuālās mākslas skolotājiem par eglīšu rotājumiem

  16.12.2020.

  Jau ceturto gadu Latgales Centrālās bibliotēkas Nozaru literatūras sektora egli grezno Daugavpils pilsētas mājturības un vizuālās mākslas skolotāju darināti eglīšu rotājumi. Laika gaitā bibliotēkas apmeklētājus priecējušas eglītē iekārtas māla latvju zīmes, rotājumi sarkanbaltos toņos un piemīlīgas peles. Šogad egli rotā dažādās tehnikās veidoti dzīvnieki, pasaku varoņi un ziemas simboli ar vienotu motīvu – Ziemassvētku pasaka.

 • Daugavpilieši iegūst balvas SMU pasākumā CITS BAZĀRS

  16.12.2020.

  Šogad no 10.-14.decembrim norisinājās Latvijas mēroga skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) pasākums CITS BAZĀRS. Skolēnu radītās preces un pakalpojumus varēja aplūkot un arī iegādāties speciāli izveidotnā preču e-katalogā www.jalatvia.lv/katalogs. Arī ierastais žūrijas darbs – stendu aplūkošana, sarunas ar SMU dalībniekiem notika citādi, tika organizētas intervijas tiešsaistē ZOOM platformā, kur katrs komandas dalībnieks pieslēdzās no savas mājas, komandas vienoto garu uzturot un pierādot attālināti.