Arhīvs

 • Noslēgusies zīmēšanas akcija "Kaijas sveic Daugavpili"

  13.06.2020.

  Atpazīstamākā un populārākā zīme, iebraucot Daugavpilī, ir „Kaija”, kas kļuvusi par savdabīgu Daugavpils simbolu. Izglītības iniciatīvu centra projekta "Darbīgās kopienas" mērķi ir attīstīt izglītības iestāžu un vietējās sabiedrības sadarbības prasmes un iesaistīšanās iespējas darbīgu vietējo kopienu izveidei. Tāpēc Daugavpils svētku nedēļā līdz 7.jūnijam izglītības iestādes tika uzrunātas aicināt bērnus, jauniešus un ģimenes ar asfalta krītiņiem uz trotuāriem, laukumos, daudzdzīvokļu māju pagalmos, parkos u.c. vietās, kur katra ģimene dzīvo, zīmēt un kā citādi darināt Daugavpils simbolu - kaiju. Aicinājumam atsaucās ne tikai daugavpilieši.

 • Latgales keramika fotomirkļos

  12.06.2020.

  Jau pēc nedēļas, 19.jūnijā plkst.16.00 Daugavpils Māla mākslas centrā tiks atklāta fotogrāfiju un keramikas izstāde “Latgales zelta pods”. Izstāde tapusi kā daļa no ekspedīciju projekta “Latvijas zelta pods”.

 • Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena Daugavpilī

  12.06.2020.

  Svētdien, 14.jūnijā plkst.11.00 Andreja Pumpura skvērā pie piemiņas akmens “Nevainīgajiem sarkanā terora upuriem” notiks komunistiskā genocīda upuriem veltīts piemiņas brīdis. Pasākumu ik gadu rīko Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs sadarbībā ar Daugavpils politiski represēto klubu un Daugavpils pilsētas domi.

 • Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs pakāpeniski atsāk darbu

  12.06.2020.

  No 16.jūnija Latgales Centrālās bibliotēkas Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs atsāk piedāvāt nodarbības un radošās darbnīcas bibliotēkā reģistrētajiem lietotājiem. Rindas kārtībā tiks turpinātas robotikas, 3D modelēšanas un digitālās mājturības nodarbības, kas tika pārtrauktas ārkārtējās situācijas dēļ. Uz nodarbībām dalībnieki tiks aicināti individuāli.

 • Pieredzes apmaiņas semināri pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogiem

  12.06.2020.

  Lai sniegtu atbalstu, sadarbības un pieredzes apmaiņas iespējas semināros pirmsskolas izglītības iestādēm par latviešu valodas apguves metodiku un lietojumu laikā, kad notiek pakāpeniska pāreja uz mācībām valsts valodā, projekta īstenošanas laikā Latviešu valodas aģentūra (turpmāk – LVA) aicina pirmsskolas izglītības iestādes pieteikties uz PIRMSSKOLAS pedagogu pieredzes apmaiņas semināriem par latviešu valodas lietojumu profesionālajām vajadzībām un mācību satura apguvi valsts valodā.

 • Pieredzes apmaiņas semināri vispārējās izglītības iestāžu pedagogiem

  12.06.2020.

  Lai sniegtu atbalstu, sadarbības un pieredzes apmaiņas iespējas pedagogiem semināros par latviešu valodas apguves metodiku un lietojumu laikā, kad notiek pakāpeniska pāreja uz mācībām valsts valodā, projekta īstenošanas laikā Latviešu valodas aģentūra (turpmāk – LVA) aicina skolas pieteikties uz VISPĀRĒJĀS IZGLĪTĪBAS IESTĀŽU pedagogu (1.-9. klasei) pieredzes apmaiņas semināriem par latviešu valodas lietojumu profesionālajām vajadzībām un mācību satura apguvi valsts valodā.

 • Projektā izstrādāto mācību un metodisko materiālu informatīvie un ieviešanas semināri

  12.06.2020.

  Lai sniegtu atbalstu, sadarbības un pieredzes apmaiņas iespējas pedagogiem semināros par latviešu valodas apguves metodiku un lietojumu laikā, kad notiek pakāpeniska pāreja uz mācībām valsts valodā, projekta īstenošanas laikā Latviešu valodas aģentūra (turpmāk – LVA) aicina PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS IESTĀŽU UN SĀKUMSKOLAS pedagogus pieteikties uz semināriem par projektā izstrādātajiem mācību un metodiskajiem materiāliem.