Arhīvs

 • Skolu ziņas: ERASMUS+ dienas Daugavpils 3.vidusskolā

  19.10.2020.

  ERASMUS+ projekti kļuvuši par skolas dzīves neatņemamu sastāvdaļu. Tiem ir milzīga ietekme gan uz skolēniem, gan skolotājiem jaunas pieredzes gūšanas, redzesloka paplašināšanas, attīstības un rakstura veidošanas ziņā. Un kaut gan šogad ārkārtas asituācijas dēļ nav iespējas īstenot mobilitātes, ERASMUS+ projektu pasākumi tiek īstenoti.

 • LCB ziņas: Bibliotēka rīko bērnu zīmējumu konkursu “Pepija iedvesmo”

  16.10.2020.

  Jau kopš septembra Latgales Centrālajā bibliotēkā ir pieejama interaktīva izstāde “Sveicam Pepiju!”, kas veidota par godu zviedru rakstnieces Astridas Lindgrēnes literārā tēla Pepijas Garzeķes 75 gadu jubilejai. Lai rosinātu bērnus iepazīt Pepiju un viņas piedzīvojumus, bibliotēka izsludina bērnu zīmējumu konkursu “Pepija iedvesmo”. Konkursā aicināti piedalīties Daugavpils pilsētas un novada vispārizglītojošo skolu 4.-8.klašu skolēni.

 • Atsākas starptautisks Ekoskolu projekts aprites ekonomikas veicināšanai

  15.10.2020.

  Kopskaitā 66 Ekoskolas Latvijā un Slovēnijā sadarbībā ar zīmolu Lucart Professional uzsāk pēdējo posmu īpašā divu gadu vides izglītības pilotprojektā. Tā mērķis ir sniegt skolēniem zināšanas par aprites ekonomiku un rosināt tās principu praktisku īstenošanu ikdienā. Projekta noslēgumā mūsu skolu pieredze būs atspēriens projekta tālākā attīstīšanā visā starptautiskajā Ekoskolu tīklā.

 • Erasmus+ dienas Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldē

  15.10.2020.

  Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde ir aktīva Erasmus+ projektu īstenotāja un veicina to realizāciju arī pašvaldības izglītības iestādēs. Izglītības pārvaldes centralizētajā grāmatvedībā šobrīd ir aktīvi vairāk kā 60 Erasmus+projekti un varam lepoties ar vairākiem desmitiem veiksmīgi noslēgtiem!

 • SVARĪGI: Kāpēc un kādu sejas masku lietot?

  14.10.2020.

  Ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību līdz 6.novembrim ir noteikta obligāta prasība lietot sejas maskas sabiedriskajā transportā (tostarp autoostās, dzelzceļa stacijās, lidostā u. c.), kā arī citās publiskās vietās, kuras ikdienā apmeklē liels skaits cilvēku, – veikalos, muzejos, bibliotēkās, izstādēs, baznīcās. Prasība netiek attiecināta uz bērniem līdz 13 gadu vecumam un darbiniekiem, kuri no apmeklētājiem ir nodalīti ar fizisku barjeru. Tāpat sejas masku var nevalkāt medicīnisku iemeslu dēļ. Lai noteiktie ierobežojumi sasniegtu mērķi, ir būtiski katram izprast, kāpēc tie ir nepieciešami un kā pareizi lietot un izvēlēties piemērotāko sejas masku.