Arhīvs

 • Skolu ziņas: Veiksmīgi noslēdzies Nacionālais eTwinning projekts „Es – putnu draugs!”

  11.03.2019.

  No 2019.gada 28.februāra līdz 1.martam "Semara H Hotel Lielupe", Jūrmalā, notika ES programmas izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā Erasmus+ aktivitātes eTwinning pedagogu profesionālās kompetences pilnveides seminārs "Mentoringa programma un projektu veidošana “eTwinning Skola” titula skolām, 2.daļa”, kurā Daugavpili pārstāvēja Daugavpils 16.vidusskolas pedagogi Karīna Gomola (mentorējamais) un Svetlana Rudjko (mentors), kā arī skolas vadības pārstāve Regīna Urbanoviča.

 • Jauniešus aicina rīkot Ideju talkas

  11.03.2019.

  Gatavojoties 11. Lielajai Talkai, aizsākta tiek jauna aktivitāte, rosinot īpaši jauniešus sanākt kopā Ideju talkās, lai pieteiktu sabiedrībai savus radošos un drosmīgos risinājumus apkārtējās vides uzlabošanai ilgtermiņā. Lielā Talka, otrajā desmitgadē, arvien vairāk rosinās dažādas sabiedrības grupas domāt un rīkoties, lai kopīgiem spēkiem varētu dzīvot veselīgā un pārtikušā vidē.

 • Skolēnu uzņemšanas kārtība 10.klasē Daugavpils pilsētas vispārizglītojošajās skolās

  07.03.2019.

  No šā gada pilsētas vidusskolās tiks ieviesti uzņemšanas noteikumi, kuros būs obligātā prasība – skolās 10.klase tiks atvērta, ja tajā ir vismaz 22 skolēni, kā arī vidusskolā, 10.klasē, uzņems tikai tos skolēnus, kuriem 9.klases valsts pārbaudes darbā matemātikā, svešvalodā un latviešu valodā vērtējums nav zemāks par 5 ballēm un mazākumtautību skolās izglītojamo rezultāts centralizētajā eksāmenā latviešu valodā nav zemāks kā 46%, pie tam uzņemšanas noteikumos skolas var paaugstināt minētās prasības.

 • Iespēja piedalīties konkursā un doties uz Japānu!

  07.03.2019.

  Japānas fonds "The Goi Peace Foundation" izsludina eseju konkursu "CREATING A SOCIETY FULL OF KINDNESS", kura uzvarētājs iegūs naudas balvu, kā arī iespēju doties uz Japānu.

  Pieteikšanās informācija atrodama šajā mājas lapā: https://en.unesco.org/news/international-essay-contest-young-people-2019-participate-15-june

 • Ekonomikas valsts 20.olimpiādes rezultāti

  06.03.2019.

  Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē 5.martā notika Ekonomikas valsts 20.olimpiādes trešais posms. Novadu, pilsētu un novada apvienību, otrā posma olimpiādē tiešsaistē šogad piedalījās rekordliels dalībnieku skaits – 1023 skolēni, savukārt valsts olimpiādē piedalījās 75 skolēni.