Arhīvs

 • Pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas pakāpeniski samazina ierobežojumus izglītības un sporta jomā

  10.06.2020.

  10.jūnijā Latvijā tiek atcelta ārkārtējā situācija un pakāpeniski mazināti iepriekš noteiktie ierobežojumi. Kaut gan līdz 2020.gada 31.jūlijam nav atļauts mācību process klātienē, tomēr no 10.jūnija darbu ierastajā režīmā varēs sākt pirmsskolas izglītības iestādes. To paredz 2020.gada 9.jūnijā valdībā apstiprinātais noteikumu projekts “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”. Ņemot vērā sasniegtos rezultātus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanā un lai pasargātu sabiedrību no tās atkārtota uzliesmojuma, dažādu ierobežojumu atcelšana notiks pakāpeniski, vienlaikus stingri ievērojot spēkā esošos piesardzības pasākumus.

 • Latviešu valodas aģentūras spēles E-klasē

  09.06.2020.

  Interesantas latviešu valodas spēles un uzdevumi Tavai vasarai!

  Spēlējot Latviešu valodas aģentūras izstrādātās spēles, vasaras brīvlaikā var apvienot azartisku atpūtu ar jēgpilnu mācīšanos. Iesakām piecas populāras spēles un piedāvājam dažas idejas, kā spēļu spēlēšanu pārvērst konkrētā uzdevumā vai konkursā.

 • Profesionālās kompetences pilnveides kursi "Improvizācijas teātra pamatnostādnes. Teātra sports."

  09.06.2020.

  Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar biedrību “Teātris un izglītība” organizē pedagogu profesionālās kompetences pilnveides 36 stundu kursus “Improvizācijas teātra pamatnostādnes. Teātra sports.”, kuri notiks 2020.gada 10.- 13.augustā NVO namā, Ieriķu ielā 43a, Rīgā. Programmas vadītāja - teātra pedagoģe, mag.paed. Ligita Smildziņa.

 • RTU – līderpozīcijas U-Multirank reitingā Latvijā

  09.06.2020.

  2020.gada 9.jūnijā – Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) starptautiskajā augstskolu reitingā «U-Multirank» atzīta par vienu no 25 vadošajām pasaules universitātēm Open Access Publications jeb atvērtās piekļuves publikāciju īpatsvara ziņā. Tas nozīmē, ka ievērojams apjoms RTU pētnieku publikāciju atrodams atvērtās piekļuves zinātniskajos žurnālos, padarot pētījumu rezultātus pieejamus visiem interesentiem. Jau vairākus gadus pēc kārtas RTU šajā reitingā kopvērtējumā ir pārliecinoši labākie rezultāti no visām tajā iekļautajām Latvijas augstskolām.

 • TLMS “Latgale” keramikas izstāde

  09.06.2020.

  Svinot Daugavpils vārda simtgadi un pilsētas 745 gadu jubileju, Daugavpils Māla mākslas centrs sagatavojis īpašu izstādi, kurā apkopoti Tautas lietišķās mākslas studijas "Latgale" keramiķu darbi.

 • AFS meklē viesģimenesjauniešiem no 11 valstīm 2020./2021.mācību gadam

  09.06.2020.

  Pasaule un ikdienas noteikumi ir mainījušies, tomēr cilvēciskās un ģimenes vērtības paliek. AFS ir simbols atvērtībai un kultūru dažādībai, vienlaikus esot par globālas sabiedrības sastāvdaļu. Šobrīd, kā nekad agrāk, mēs redzam, cik ļoti pasaule ir vienota un ka sadarbība, atvērtība un pieņemšana ir nozīmīga mūsu darbos un nākotnes attīstībā.

 • Daugavpils DARBĪGĀ KOPIENA izdaiļo pilsētu

  09.06.2020.

  Izglītības iniciatīvu centra projekta “Darbīgās kopienas” aktīvisti – ģimenes ar bērniem Daugavpils svētku nedēļā 4. un 5.jūnijā īstenojuši vienu no projekta aktivitātēm - vasaras puķu stādīšanu/puķu dobju ierīkošanu Daugavpils Ķīmiķu mikrorajonā plašai sabiedrībai atklāti pieejamās un redzamās dobēs, lai padarītu mūsu pilsētu vēl skaistāku un iepriecinātu tās iedzīvotājus.