Arhīvs

 • SIA „LatInSoft” konkurss

  Pēdējā gada laikā SIA „LatInSoft” ir izstrādājusi interneta vietnes 12 Daugavpils pirmsskolas izglītības iestādēm un veikusi šo iestāžu darbinieku apmācību darbam ar vietnes satura vadības sistēmu. Mēs priecājamies par to, ka kopīgās sadarbības rezultātā tika paaugstināta šo Daugavpils pirmsskolas izglītības iestāžu sniegto pakalpojumu kvalitāte un to pieejamība interneta vidē. Lai veicinātu šo procesu, sadarbībā ar mūsu partneriem aicinām piedalīties konkursā.

 • Šaha princese Elizabete

  Š.g. 14. – 19.februārī Jūrmalā notika starptautiskās jauniešu šaha sacensības „Alekseja Širova ziemas kauss”, kurās piedalījās 14 jauniešu šaha komandas no Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas un Zviedrijas (vecuma grupa – līdz 14 gadiem). Sacensības notika ar Latvijas Šaha federācijas atbalstu, bet to idejas autors un galvenais organizētājs – starptautiskais lielmeistars Aleksejs Širovs – pirmais numurs Latvijas šahistu reitingā (33.vieta FIDE Pasaules reitingu sarakstā).

 • Nedēļa „radi!2013"

  Aicinām iesaistīties nedēļas „radi!2013" pasākumos. Pieteikumi tiek gaidīti līdz 15.martam, rakstot uz lilita.sparane@gmail.com un atsūtot savu logo un pieteikumu (brīvā formā).

 • Seminārs „Ebreji Latgalē: vēsture un piemiņa”

  Muzejs „Ebreji Latvijā” sadarbībā ar Daugavpils Universitāti rīko semināru „Ebreji Latgalē: vēsture un piemiņa”, kas notiks 2013. gada 7. – 9. martā Daugavpilī.

  Aicinām pieteikties dalībai semināra Latgales pilsētu un novadu pašvaldību pārstāvjus, kultūras nodaļu, tūrisma informācijas centru muzeju un kultūras namu darbiniekus, žurnālistus, pedagogus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus un citus reģiona sabiedriskās domas veidotājus.

 • PROJEKTU NEDĒĻA DAUGAVPILS 3. VIDUSSKOLĀ

  Savlaicīgi un mērķtiecīgi uzsākot gatavošanos Latvijas Republikas proklamēšanas 95.gadadienai, skolā noslēgusies projektu nedēļa, kuras laikā skolēni veikuši daudz interesantu projektu pasākumu ciklā „Mana Latvija”. Projektu nedēļas mērķis bija radīt iespējas skolēnu pilsoniskās apziņas, valstiskās identitātes un patriotisma stiprināšanai, nodrošinot skolēniem praktiskas iespējas iesaistīties tautas tradīciju un kultūrvēsturiskā mantojuma apzināšanā un saglabāšanā.

 • Raidījumā „Es un skola” stāstīs par mentoru kustību „Lakstīgalu” atbalsta programmā

  Sestais raidījums vecākiem un skolotājiem par skolas dzīvi „Es un skola” būs veltīts mentoru kustībai Latvijā, par sešdesmit mentoriem un skolēniem programmā „Lakstīgala”, kā arī uzņēmēja Aiva Vīksna un flautiste Dita Krenberga stāstīs par mentoringa nozīmi viņu dzīvēs. Raidījums būs skatāms sestdien, 23. februārī, plkst. 11.00 Latvijas Televīzijas 1. kanālā.

 • Kļūt par ēnu un izvēlēties profesiju

  13.februārī visā Latvijā notika Ēnu diena. J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolas 8. – 12.klašu skolēniem bija iespēja kļūt par Daugavpils pilsētas domes, Vispārējās un profesionālās izglītības pārvaldes, Olimpiskā centra, Latgales zoodārza darbinieku, kā arī pilsētas galvenā arhitekta ēnu. Kā atzīst paši skolēni, tad redzētais viņus pozitīvi pārsteidzis, kā arī licis aizdomāties par savas profesijas izvēli.