Arhīvs

 • Pieteikšanās bērnu vasaras nometnēm sāksies 8.maijā

  26. aprīlī Jaunatnes departamenta mājas lapā (www.jaunatne.daugavpils.lv) bija publicēts saraksts ar 18 bērnu vasaras nometnēm, kurās varēs atpūsties 680 bērni.Bērnu vasaras nometnes organizē Daugavpils pilsētas dome, un dodoties uz vietni http://jaunatne.daugavpils.lv/lv/departaments/nometnes var iepazīties ar nometņu vietu un laiku, kā arī ar īsu nometnes un tās ikdienas aprakstu.

 • Valodu politika Katalonijā

  Izmantojot Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas Caurviju programmas Mācību brauciena stipendiju, 2013.gada 22.-26.aprīlī Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas “Saules skola” direktores vietniece izglītības jomā Jolanta Kudiņa devās mācību braucienā uz Barselonu, Spāniju. Mācību brauciena temats – „Language learning spaces: diversity and transversality” (Valodu mācīšanas telpa: daudzveidība un šķērsgriezums). Mācību braucienu organizēja Katalonijas izglītības pārvalde (Generalitat de Catalunya Departament d’Ensenyament) un tajā piedalījās 14 dalībnieki no 11 ES valstīm. Mācību brauciena mērķis – iepazīties ar izglītības sistēmu un valodu apmācības politiku Katalonijā.

 • Pētām, nosakām, veidojam un raksturojam!

  21.februāris mūsu pilsētā kļuva par dabaszinību dienu sākumskolas skolotājiem, jo arī Daugavpils Centra vidusskolā notika praktisks seminārs dabaszinībās. Tas bija jau otrais seminārs šajā ciklā un tika veidots saskaņā ar skolotāju izteiktajām vēlmēm.Seminārā tika akcentēta pētnieciskās darbības nozīme skolēnu dabaszinātniskās izpratnes veidošanā, tāpēc pedagogi darbojās praktiski, izpētot dažādas vielas.

 • SIA „LatInSoft” konkurss

  Pēdējā gada laikā SIA „LatInSoft” ir izstrādājusi interneta vietnes 12 Daugavpils pirmsskolas izglītības iestādēm un veikusi šo iestāžu darbinieku apmācību darbam ar vietnes satura vadības sistēmu. Mēs priecājamies par to, ka kopīgās sadarbības rezultātā tika paaugstināta šo Daugavpils pirmsskolas izglītības iestāžu sniegto pakalpojumu kvalitāte un to pieejamība interneta vidē. Lai veicinātu šo procesu, sadarbībā ar mūsu partneriem aicinām piedalīties konkursā.

 • Šaha princese Elizabete

  Š.g. 14. – 19.februārī Jūrmalā notika starptautiskās jauniešu šaha sacensības „Alekseja Širova ziemas kauss”, kurās piedalījās 14 jauniešu šaha komandas no Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas un Zviedrijas (vecuma grupa – līdz 14 gadiem). Sacensības notika ar Latvijas Šaha federācijas atbalstu, bet to idejas autors un galvenais organizētājs – starptautiskais lielmeistars Aleksejs Širovs – pirmais numurs Latvijas šahistu reitingā (33.vieta FIDE Pasaules reitingu sarakstā).

 • Nedēļa „radi!2013"

  Aicinām iesaistīties nedēļas „radi!2013" pasākumos. Pieteikumi tiek gaidīti līdz 15.martam, rakstot uz lilita.sparane@gmail.com un atsūtot savu logo un pieteikumu (brīvā formā).