Veiksmīga piedalīšanās Starptautiskajā online konkursā

02.03.2021.

No 2021.gada 15.-20.februārim Kazaņas pilsētā, Tatarstānas Republikā, notika Starptautiskais distances konkurss tautas instrumentu izpildītājiem “SOLO-FOLK”.

Tas bija augsta līmeņa pasākums, kurš notika trīs nominācijās:
• Tautas taustiņinstrumenti (bajāns, akordeons);
• Stīgu un noplūkti instrumenti (domra, mandolīna, balalaika);
• Klasiskā ģitāra.

Žūrijas sastāvā bija slaveni mūziķi un skolotāji, ievērojamas kultūras un mākslas personas no Kazaņas, Maskavas, Sankt-Pēterburgas un Novosibirskas.

Tautas taustiņu instrumentu nominācijā piedalījās 236 dalībnieki no dažādām pilsētām un valstīm. Šajā konkursā veiksmīgi uzstājās arī Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centra „Jaunība” (BJC "Jaunība") divi akordeona klases vecākās grupas audzēkņi: vecuma grupā 13-15 gadi Antons Pizāns kļuva par III pakāpes laureātu, bet vecuma grupā no 16-19 gadiem – Arturs Steļmačenoks ieguva II pakāpes diplomu. Rezultatīva piedalīšanās tāda mēroga  pasākumos motivē strādāt vēl vairāk un labāk gan skolotāju, gan viņas audzēkņus.

Apsveicam talantīgos audzēkņus ar augstajiem sasniegumiem un sakām paldies viņu skolotājai Svetlanai Rjabcevai par pedagoģiskajām prasmēm un profesionalitāti. Vēlam visiem turpmākus radošus panākumus jaunu virsotņu sasniegšanā!

Informāciju sagatavoja:
BJC „Jaunība” direktore Aina Jansone un BJC „Jaunība” skolotāja Svetlana Rjabceva