Aicinājums piedalīties mācību gada noslēguma aptaujā

01.06.2020.

Kopš attālināto mācību sākuma ierastais mācīšanās process ir noticis pavisam citādi nekā līdz šim. Mācību gadam noslēdzoties, Izglītības un zinātnes ministrija, Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Edurio aicina visus Latvijas skolēnus / audzēkņus, viņu vecākus un skolotājus piedalīties aptaujā, lai noskaidrotu jūsu domas par attālinātās mācīšanas procesa norisi. Jūsu viedoklis ir nozīmīgs, lai mēs varētu izvērtēt, kas, mācoties mājās, bija labi un ko būtu nepieciešams uzlabot, ja šāda situācija atkārtotos arī nākotnē.

Aptauja paredzēta vecākiem, skolotājiem, 5.-12. klašu skolēniem un 1.-4. kursa audzēkņiem profesionālās izglītības iestādēs. Aptaujas anketa ir anonīma un tās rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. Aptaujas aizpildīšana aizņems 10 minūtes. Jūsu viedoklis ir nozīmīgs, lai varētu izvērtēt, kas, mācoties mājās, bija labi un ko būtu nepieciešams uzlabot, ja šāda situācija atkārtotos arī nākotnē.

Lai izpildītu aptauju: Spiediet uz saites: https://edurio.com/izm pēc tam ielogojieties ar savu E-klases vai Mykoob pieeju un aizpildiet aptauju.

Izmantota informācija: https://visc.gov.lv/aktualitates/info_20200318.shtml#aptauja2