Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs aicina darboties radoši

03.06.2020.

Atzīmējot Daugavpils vārda simtgadi un pilsētas 745 gadu jubileju, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs sagatavojis radošu nodarbību “Radi pilsētai!”, kas pieejama digitālā formātā.
No 1. līdz 7.jūnijam Daugavpilī tiek atzīmēta Daugavpils dzimšanas dienas nedēļa. Lai svētki būtu pēc iespējas daudzveidīgāki, vairākas aktivitātes šajā nedēļā sarūpējis Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs. Paralēli jaunām izstādēm, tiek strādāts arī pie virtuālā piedāvājuma ģimenēm ar bērniem.
Jau no 3. jūnija Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja mājaslapā www.dnmm.lv, kā arī muzeja Facebook.com un YouTube.com lapās pieejama virtuāla radošā nodarbība “Radi pilsētai!”. Tajā parādīts, cik vienkārši pašiem atveidot vides objektus, kas sastopami Daugavpils ielās. Video pieejams te: https://www.youtube.com/watch?v=7Q0XNOdW44U&t=7s.
Jāpiebilst, ka Daugavpils dzimšanas dienas svinības ar izstādēm un virtuālām aktivitātēm muzejā turpināsies gandrīz visu nedēļu. Bet, 6. jūnijā ikvienam interesentam būs iespēja apmeklēt Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja ekspozīcijas un izstādes bez maksas.

Gunta Ločmele
Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja
komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste
gunta.locmele@daugavpils.lv
tālr.: 20203713, 26114003
www.dnmm.lv