DELFI rīko bezmaksas skolēnu apmācības žurnālistikā #Storygram

03.01.2020.

DELFI kā vadošais medijs Latvijā turpina īstenot savu vīziju par ieinteresētu sabiedrību un sniedz savu artavu jaunās žurnālistu paaudzes medijpratības izglītošanā. Tieši tādēļ šogad DELFI ar Baltijas Mediju izcilības centra un organizācijas "Internews" atbalstu pirmo reizi organizē modernās žurnālistikas skolu vidusskolēniem #Storygram! Dalība tajā ir bez maksas.

Vēl līdz 10.janvārim 9.–12.klases skolēni, kuriem žurnālistika ir sirdslieta un kuri savu nākotni domā saistīt ar medijiem, tiek aicināti pieteikties modernās žurnālistikas skolā #Storygram! No 2020.gada janvāra līdz aprīlim pieredzējušu DELFI profesionāļu vadībā būs iespēja apgūt prasmes vākt informāciju, izprast publisko saziņas telpu, rediģēt tekstus, veidot video un foto saturu, kā arī radīt multimediālus stāstus. Apmācību noslēgumā skolēnu grupas paveiktais tiks publicēts portālā DELFI.

Vairāk informācijas šeit: https://www.delfi.lv/par-mums-new/delfi-aicina-skolenus-pieteikties-modernas-zurnalistikas-skolai-storygram.d?id=51710735