DU ziņas: Daugavpils Universitāte aicina skolēnus iesaistīties Daugavpils Universitātes Humanitārās fakultātes jauniešu interešu izglītības skolas "Humanitārā akadēmija jauniešiem"

25.09.2020.

Jauniešu interešu izglītības skola "Humanitārā akadēmija jauniešiem" (HAJ) Daugavpils Universitātes Humanitārajā fakultātē darbojas jau desmito gadu. Tā izveidota 2010.gadā, un jauniešu izglītošana tika aizsākta no 2011.gada februāra. Humanitārā akadēmija jauniešiem ir interešu izglītības instruments, kas nodrošina aizraujošu lekciju un praktisko nodarbību ciklu Latvijas vidusskolu 10.-12.klašu skolēniem, arodskolu audzēkņiem un citiem jauniešiem, kuri padziļināti interesējas par humanitārajām zinātnēm.

Par katru HAJ apmācību gadu un vairāk nekā 50 procentiem apmeklētu nodarbību jaunieši saņem sertifikātu. Tas sniedz priekšrocību - 10 papildu punktus, stājoties DU Humanitārās fakultātes studiju programmās.

Silti aicinām skolu 10.-12.klašu audzēkņus un citus interesentus piedalīties "Humanitārajā akadēmijā jauniešiem", kas ir iespēja pilnveidoties, piedaloties dažādās jauniešiem saistošās nodarbībās, kā arī sagatavošanās "lielajai" dzīvei, iepazīstot universitātes auditorijas, docētājus, lekciju formas un citas ar studenta ikdienu saistītas lietas.

HAJ aktivitātes sāksies 2020.gada oktobrī (datums vēl tiks precizēts).

Pieteikumi jāsūta uz e-pasta adresi humanitara.akademija@inbox.lv. Pieteikumā jānorāda: vārds, uzvārds, skola, klase un kontaktinformācija.

Plašāka informācija  https://du.lv/fakultates/humanitara-fakultate/humanitara-akademija-jauniesiem/
                                   https://www.facebook.com/humanitaraakademijajauniesiem/

HAJ organizatori