Konkursa “Gribu būt mobils” pusfināls Preiļos!

15.01.2020.

No 2020.gada 16.janvāra līdz 6.februārim Latvijā sāksies CSDD konkursa "Gribu būt mobils" pusfināli, kurā piedalīsies katra reģiona 10 labākās komandas. Tas būs konkursa 2.posms. Pirmajā, neklātienes posmā savas zināšanas un prasmes pārbaudīja turpat 500 jauniešu komandas no visiem Latvijas novadiem.

Otrdien, 21.janvārī, plkst.11.00 zinošākie Preiļu reģiona 6.-8.klašu skolēni sacentīsies par uzvaru pusfinālā, Preiļu 2. vidusskolā, Andreja Paulāna ielā 2, Preiļos.

Preiļu reģiona pusfināla cīņā piedalīsies komandas:
Laime - Salienas vidusskola
Zemgale 1 - Zemgales vidusskola
Bezgalīgais ceļš - Indras pamatskola
Dodiet ceļu! - Indras pamatskola
Zemgale - Zemgales vidusskola
OREO (Cibla 5 vietā) - Ciblas vidusskola
P One p. - Preiļu 1.pamatskola
Cibla 1 - Ciblas vidusskola
Gurķīši - Ilūkstes Raiņa vidusskola
Stariņi - Daugavpils Centra vidusskola

“Gribu būt mobils” pusfināla dalībniekus sagaida testi par ceļu satiksmes noteikumiem un satiksmes organizācijas jautājumiem. Skolēniem jāizstrādā un jārealizē arī mājas darbs. Šī mācību gada konkursa mājas darba tēma ir  “Ir labi būt labam”. Komandai jāizveido savā skolā vai citā sabiedriskā vietā kampaņa vai pasākums par satiksmes dalībnieku savstarpējo kultūru un cieņu, par pamatu ņemot gājējus, velosipēdu un mopēdu vadītājus.
Fināla sacensībās pirmās vietas ieguvēja komanda saņem galveno balvu – izglītojošu ceļojumu 2000 EUR vērtībā. Arī fināla otrās un trešās vietas ieguvēju komandas saņems dāvanu karti ceļojumam, bet pārējos konkursa fināla kārtas dalībniekus gaida stilīgas balvas.
Konkursu rīko Ceļu satiksmes drošības direkcija. Projekta finansējumu nodrošina maksājumi no OCTA līdzekļiem, kurus ceļu satiksmes negadījumu novēršanas pasākumu veikšanai biedrības "Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs" kontā ieskaita apdrošināšanas sabiedrības.

Aicinām Jūs piedalīties pasākumā un apskatīties, kā norisināsies konkursa pusfināli. Savu dalību pasākumā lūgums iepriekš apstiprināt pa e-pastu mobils@agencyvb.lv.