Latgales reģiona 4.klases skolēnu 15.atklātā matemātikas olimpiāde

17.04.2018.

Š.g. 14.aprīlī jau 15.gadu Latgales skolu 4.klašu jaunie matemātiķi pulcējās Daugavpilī, lai atrisinātu atklātās matemātikas olimpiādes uzdevumus. Šogad olimpiādē piedalījās 161 dalībnieks no 44 skolām no 13 novadiem: Aglonas, Balvu, Dagdas, Daugavpils, Ciblas, Ilūkstes, Krāslavas, Līvānu, Ludzas, Preiļu, Rēzeknes, Riebiņu, un Varakļānu novadiem.
Olimpiādes piecu uzdevumu risināšanai tika paredzētas divas astronomiskās stundas. Uzdevumi, saprotams, bija pietiekami sarežģīti un saistīti ar skaitli „15”, kas simbolizēja olimpiādes kārtas numuru. Visaugstāko rezultātu ieguva Daugavpils Krievu vidusskolas-liceja skolniece Izabella Kaigorodova. Viņas rezultāts – 46 punkti no 50 iespējamiem.
Kopumā 54 laureāti saņēma Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes diplomus un dāvanas.
Pēc olimpiādes sekoja Bērnu un jauniešu centra „Jaunība” radošo kolektīvu koncerts. Tajā laikā skolotāji – novadu pārstāvji – vērtēja skolēnu olimpiādes darbus.
Pateicamies skolotājiem par skolēnu sagatavošanu olimpiādei un olimpiādes norises nodrošināšanu!
Paldies olimpiādes atbalstītājiem – Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldei, novadu skolu administrācijām, Daugavpils Centra vidusskolai un Bērnu un jauniešu centram „Jaunība”!

Olimpiādes rezultāti:  http://izglitiba.daugavpils.lv/Media/Default/file/=2012/Olimpiades/180416_Latgales_regiona_4_klasu_skolenu_atklata_matematikas_ol_rez_2018.pdf

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes
metodiķes, olimpiādes organizētājas
Jeļena Azareviča un
Iveta Lukaševiča