Pirmsskolu ziņas: Grupas dzimšanas diena!

09.11.2018.

Parasti pirmsskolas izglītības iestādēs atzīmē bērnu dzimšanas dienas. Bet šogad mūsu grupas pedagogi piedāvāja bērniem padomāt un spriest par to, vai tikai cilvēkiem var būt dzimšanas diena. Viedokļu apmaiņas procesā nonācām pie risinājuma, ka mūsu grupai arī ir dzimšanas diena, un tā noteikti jāatzīmē! 1. novembrī mūsu grupas telpā bija sapulcējušies visi grupas izglītojamie un viņu ģimeņu locekļi, lai svinīgi un jautri atzīmētu jaunus svētkus – grupas dzimšanas dienu.

   Šis pasākums tika virzīts uz pirmsskolas izglītības iestādes prestiža paaugstināšanu, grupas saliedēšanu un draudzīgu attiecību nostiprināšanu ne tikai izglītojamo, bet arī viņu vacāku vidū, jaunu tradīciju veidošanu. Vecāki aktīvi iesaistījās ne tikai svētku norisē, bet arī to organizēšanā: izrotāja grupu ar baloniem un sagatavoja cienastu. Visi nopietni sagatavojās svētkiem: bērni un vecāki atnāca skaistos tērpos, meitenes ar skaistām frizūrām. Bērniem un viesiem bija labs noskaņojums, svētku dalībnieki aktīvi piedalījās dažādos konkursos un izklaidēs, dziedāja un dejoja, svinīgi zvērēja būt par labākajiem vecākiem un bērniem, cienīt un godāt savu grupu un iestādi, saglabāt visas tradīcijas.
   Ciemos atnāca grupas simbols – Lācēns. Viņš sagatavoja bērniem un vecākiem daudz interesantu izpriecu un apbalvoja ar medaļām gan bērnus, gan viņu vecākus. Savukārt bērni kopā ar vecākiem pasniedza savai mīļākai grupai paštaisītas atklātnes un dāvanas, kuras viņi savlaicīgi sarūpēja mājās, jo dzimšanas dienā noteikti jāsniedz dāvanas ar vislabākajiem novēlējumiem. Svētku noslēgumā visus gaidīja cienasts un tēja.
   Mēs ceram, ka šie jaunie svētki mūsu grupā kļūs par labu tradīciju. Paldies visiem, kas piedalījās svētku sagatavošanā un svinēšanā!

Informāciju sagatavoja
Daugavpils pilsētas 15. speciālās
pirmsskolas izglītības iestādes
5 gadus vecu bērnu grupas “Lācēns”
pedagogi