Skolu ziņa: Daugavpils Valsts ģimnāzija pasniedz Gada balvas

02.06.2020.

29.maijā Daugavpils Valsts ģimnāzijā norisinājās mācību gada noslēguma pasākums “Gada balva 2020”. Lai arī fiziski attālināti, tomēr visi kopā. Novērtējot mūsu skolēnu un skolotāju sasniegumus, mērķtiecību, radošumu, zināšanas, izaugsmi, šogad tika pasniegtas balvas 22 nominācijās. Direktore Oksana Petaško, uzrunājot ģimnāzijas saimi, norādīja: “Attālināti vadītais un veiktais darbs nav traucējis mums kopā augt, pilnveidoties un mainīties uz augšu! Iespējams, šis laiks katram no mums ir devis iespēju labāk izprast sevi un apkārtējos, apzināties patiesās vērtības un prioritātes. Bet šodiena ir īpaša diena, jo mācību gads ģimnāzijā nav iedomājams bez noslēguma pasākuma – Gada balvas! Par labo un skaisto, izaugsmi, panākumiem un sasniegumiem ir jārunā! Prieks, lepnums un gandarījums par gada laikā paveikto!“
Ģimnāzijas lepnums ir radoši un idejām bagāti skolēni, profesionāli un aizrautīgi skolotāji, atbalstoši un veiksmīgi sadarbības partneri. Skolā valda pārliecība – strādājot plecu pie pleca, papildinot viens otru, var sasniegt augstus un noturīgus rezultātus.

Ieskaties ģimnāzijas mājas lapā www.daugrc.edu.lv, iepazīsties ar uzņemšanas noteikumiem un nāc mūsu pulkā! Kopā mēs varam vairāk!

Sandra Rutkovska
Daugavpils Valsts ģimnāzijas
direktores vietniece

Gada balvas video saite:
https://youtu.be/Ubm6R4ImLHg