Skolu ziņas: „Ciemos pie Zinīša” Daugavpils 17.vidusskolā

04.11.2019.

Nav lielāku dārgumu par zināšanām...
/Sokrāts/


Š.g. 31.oktobrī Daugavpils 17.vidusskolā tradicionāli notika pilsētas konkurss - spēle "Ciemos pie Zinīša". 3.klases skolēni no 8 pilsētas skolām devās aizraujošā ceļojumā uz Viszinīšu planētu. Bērni ciemojās "Matemātikas kalnā", „Kontūrkaršu klajumā”, "Jautrības pussalā", „APU laukumā”, "Mūzikas salā" un citās interesantās vietās. Zinītis piedāvāja bērniem pildīt gan loģikas, gan radošos uzdevumus, atkārtot APU programmas elementus, veicinot kompetenču attīstīšanu, kā arī parādīt savas zināšanas par Latviju.
Komandas parādīja, ka konkursam sagatavojušās teicami. Konkursa žūrija vēroja un vērtēja katras skolas komandas sasniegumus, kā arī rezumēja tos. Visi pasākuma dalībnieki tika apbalvoti ar Zinīša diplomiem, medaļām un dāvanām.
Izsakām lielu pateicību Daugavpils Krievu vidusskolas-liceja, Daugavpils Centra vidusskolas, Daugavpils 9., 10., 13. un 15.vidusskolas, Daugavpils Stropu pamatskolas-attīstības centra un Daugavpils 17.vidusskolas skolotājiem par skolēnu sagatavošanu konkursam un aktīvu piedalīšanos tajā!
Pasākuma iespaidi skatāmi foto galerijā.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils pilsētas 17.vidusskolas
sākumskolas, veselības un fiziskās aktivitātes mācību jomas MK vadītāja
Svetlana Zenova