Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas radošais konkurss “Ģimenes tradīcijas”

28.05.2020.

Tuvojoties Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai, mēs, Daugavpils pilsētas Jaunatnes nodaļa, Jums sagatavojām vēl vienu interesantu un radošu konkursu, protams, arī vērtīgas balvas!

No 2020.gada 1. līdz 3.jūnijam sociālajā tīklā facebook.com  Jaunatnes nodaļas kontā norisināsies Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas radošais konkurss „Ģimenes tradīcijas”.  Pasākuma mērķis ir veicināt jauniešus iesaistīties ģimenes tradīciju veidošanā, kā arī motivēt viņus būt aktīviem, mērķtiecīgiem un radošiem. Konkursā var piedalīties jaunieši vecumā no 13 līdz 29 gadiem.

Konkurss norisināsies no 1. līdz 3.jūnijam. Savus radošos darbus jauniešiem ir jāpublicē Jaunatnes nodaļas facebook.com kontā komentāros zem konkursa ieraksta. Konkursa žūrija izvērtēs iesniegtos darbus pēc kreativitātes, radošās pieejas, tehnikas un atbilstības tēmai –  Ģimenes tradīcijas. Konkursa dalībnieku darbi tiks izvirzīti šādām nominācijām:
•    Labākais video;
•    Labākais zīmējums;
•    Labākais foto;
•    Labākais rokdarbs;
•    Brīnumdarbs.

Konkursa nolikums šeit>>>


Sekojiet līdzi Jaunatnes nodaļas facebook.com kontam, lai nepalaistu garām radošā konkursa “Ģimenes tradīcijas” aktualitātes!
 
Informāciju sagatavoja:
Jaunatnes nodaļa
jaunatne@daugavpils.lv