Sveiciens Latvijas dzimšanas dienā

17.11.2020.

Novembris ir laiks, kad negribas nekur steigties, gribas vairāk domāt par savu iekšējo pasauli. Tas ir nevis tādēļ, ka līdz šim nedomājām, bet gan tādēļ, ka tagad domājam īpaši.

Šis ir Latvijas dzimšanas dienas mēnesis. Mūsu valstij un tautai ir svētki. Tieši svētkos visskaidrāk apzināmies mīlestību uz savu zemi un pilsētu, uz savu vietu un nozīmi lielajā pasaulē, sajūtam savas saknes un saikni ar iepriekšējām paaudzēm, kas šo vietu ir iekopušas un lolojušas, sargājušas un izveidojušas par valsti. Tieši šobrīd, tieši šī brīža situācijā mēs smeļamies spēku mīlestībā uz ģimeni, vecākiem un vecvecākiem.

Šis ir sveču liesmiņu laiks, siltuma, mīļuma, miera un labestības laiks.

Lai šajās novembra dienās, kad pirmo reizi vairāku paaudžu vēsturē esam šķirti viens no otra, ievērojot sociālo distanci un nēsājot sejas aizsargus, tomēr atrodam iespēju labiem darbiem, kuru sekas būtu svētīgas gan tiem, kuru labā esam rīkojušies, gan mums pašiem! Būsim uzmanīgi un sniegsim palīdzības roku tiem, kuri šobrīd nejūtas droši; būsim drosmīgi un nomierināsim tos, kuriem ir bail; ticēsim labajam un ar savu smaidu, mīļu vārdu, iekšējo mieru iedvesmosim apkārtējos!

Sirsnīgi un ar dziļu pateicību sveicam ikvienu no jums Latvijas dzimšanas dienā!

Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes vārdā vadītāja
Marina Isupova