Tiek pasniegtas Latvijas Universitātes Gada balvas

Latvijas Universitātes (LU) Lielajā aulā šodien, 1.februārī, darbinieku sapulcē LU rektors Mārcis Auziņš pasniegs LU Gada balvas „Gada skolotājs” un „Gada skolas direktors”, kas tiek piešķirtas reizi akadēmiskajā gadā kopš 2007.gada. 

Latvijas Universitātes balvas „Gada skolotājs” un „Gada skolas direktors” piešķir pedagogiem un skolu vadītājiem, lai izceltu un atbalstītu Latvijas skolu skolotājus un direktorus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu skolēnu sagatavošanā studijām Latvijas Universitātē. Lai balvu būtu iespējams saņemt pēc iespējas plašākam skolotāju un skolu direktoru lokam visā Latvijā, katru gadu tiek ņemti vērā atšķirīgu centralizēto eksāmenu rezultāti atbilstoši uzņemšanas rezultātiem Latvijas Universitātē.

Latvijas Universitātes „Gada skolotāja 2012” balvu ieguvis Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas vēstures skolotājs Jānis Arājs un Smiltenes ģimnāzijas ķīmijas skolotājs Jānis Celmiņš. 

Daugavpils pilsētas dome un Vispārējās un profesionālās izglītības pārvalde sveic „Gada skolas direktora 2012” balvas ieguvēju – Daugavpils Krievu vidusskolas – liceja direktoru Jevgeņiju Timošenko! Lai arī turpmāk skolēnu mācību sasniegumi ir pamats lepnumam!

Avots: www.lu.lv

Informāciju sagatavoja:

Vispārējās un profesionālās izglītības pārvaldes

sabiedrisko attiecību speciāliste

Anita Pleša

t.65407434