Trešajā diskusiju cikla “Ar Eiropys tvierīni Latgolā” pasākumā uzvarēs divas jauniešu idejas

26.10.2020.

Pasākumu cikls “Ar Eiropys tvierīni Latgolā” līdz šim Latgales skolu vidū sevi pieteicis kā interesants, izglītojošs un jauniešiem saistošs notikums, kas līdz šim noticis Daugavpilī un Rēzeknē. Divos pasākumos, 27 mācību iestāžu konkurencē līdz šim laurus plūkušas Daugavpils Vienības pamatskolas, Daugavpils 9.vidusskolas, Rugāju vidusskolas un Rēzeknes 3.vidusskolas komandas, kuru pasākumu laikā radītās idejas jau ir īstenošanas stadijās.
Jau 5.novembrī norisināsies trešais pasākums, kas tiks veltīts jauniešu uzņēmējdarbībai un nodarbinātībai. Tā laikā tiks izrunāti dažādi jautājumi: kādas ir jauniešu iespējas attīstīt savu biznesu, kas ir SMU, kur saņemt finansiālu atbalstu ideju īstenošanai gan no valsts un pašvaldībām, gan nevalstiskām organizācijām u.c., kā arī, dzirdēt īstus, pašu jauniešu īstenotus, veiksmes stāstus.
Pasākumā jaunieši kopā ar viedokļu līderiem un ekspertiem piedalīsies diskusijā, iegūs jaunas zināšanas un pilnveidos prasmes, kā arī komandas izstrādās un prezentēs savas idejas dzīvē īstenojamām aktivitātēm.
Šoreiz žūrija izvēlēsies divas labākās idejas, kuras realizēšanai katrai no tām tiks piešķirts 500 EUR liels finansējums. Pieteikties dalībai pasākumā var līdz 3.novembrim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu.

Vairāk informācijas un pieteikuma anketu atradīsiet ŠEIT>>!