Situācija Daugavpils pilsētas izglītības iestādēs uz 2021. gada 7. jūniju

07.06.2021.

Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde informē par situāciju Daugavpils pilsētas vispārējās izglītības iestādēs, ņemot vērā pirmsskolas izglītības iestāžu (turpmāk – pirmsskola) sniegto informāciju uz 07.06.2021.

Pirmsskolas izglītības programmas joprojām tiek īstenotas klātienē, bet 1.-11. klasēm sācies skolēnu vasaras brīvlaiks, savukārt 12. klašu skolēniem, kuri izvēlējušies kārtot izvēles eksāmenus, ievērojot epidemioloģiskās prasības, turpinās eksāmenu sesija, līdz ar to informācija tika apkopota tikai par situāciju pirmsskolā.

Aplūkojot izglītības iestāžu iesniegto informāciju, redzams, ka šajā nedēļā pirmsskolā attālinātais mācību process tiek nodrošināts tikai 1 grupā 1 pirmsskolas izglītības iestādē (pagājušajā nedēļā 2 grupās 2 pirmsskolas izglītības iestādēs), kurām SPKC izglītojamos bija noteicis par kontaktpersonām. Savukārt individuāli karantīnā pirmsskolā atrodas 17 bērni (pagājušajā nedēļā gandrīz tikpat – 16 bērni), kurus SPKC ir noteicis par kontaktpersonām. Šobrīd pavisam karantīnā pirmsskolā atrodas 3 tehniskie darbinieki (pagājušajā nedēļā karantīnā pirmsskolā atradās 4 pedagogi un 2 tehniskie darbinieki), jo SPKC ir noteicis viņus par kontaktpersonām.

Runājot par COVID-19 gadījumu skaitu pirmsskolas izglītības iestādēs, varam minēt, ka saslimstības rādītāji šajā nedēļā, salīdzinot ar pagājušo nedēļu, ir pazeminājušies. Pirmsskolā šobrīd slimo 3 pedagogi un 2 tehniskie darbinieki (uz 31.05.2021. pirmsskolā slimoja 3 bērni un 6 tehniskie darbinieki). Pavisam pirmsskolas izglītības iestādēs uz 07.06.2021. fiksēti 5 saslimšanas gadījumi (pagājušajā nedēļā pirmsskolā kopā bija fiksēti 9 saslimšanas gadījumi).

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde